Galerie Firem

Logo_barevne

WORKOHOLIX s.r.o.

Hlavní záměrem firmy je nabídnout online aplikace lokálním klientům a pomoci jim tak dále růst a zefektivňovat firemní procesy. Firma může nabídnout služby analytické (systémová analýza, analýza současného stavu), vývojové (individuální online aplikace, pokladní systémy, webové prezentace a další), servisní (podpora dodaných aplikací, hostování aplikací).

www.workoholix.cz

 

ONTOTO solution s.r.o.

ONTOTO solution s.r.o.

Společnost se zabývá komplexními odbornými technickými činnostmi. Své služby poskytuje zejména malým firmám, živnostníkům i jednotlivým obyvatelům. Činnost firmy je rozdělena na dvě hlavní větve. První je poradenská činnost a druhá je část vývojářská. Společnost poskytuje technické poradenství – od návrhu řešení až k zajištění jeho provedení. Zpracovává poptávkové dokumentace a zajistí celkové zpracování zakázky. Firma se zaměřuje také na vývoj snadno použitelných jednoúčelových aplikací na míru.

Ing. Mgr. Hana Vanclová

Ing. Mgr. Hana Vanclová

Hlavním předmětem podnikání firmy je výkon zeměměřických činností. Ve většině případů se jedná o tvorbu geometrických plánů, vytyčování hranic, zaměřování mapových podkladů pro inženýrské činnosti, vytyčování staveb a zaměření skutečného provedení staveb. Společnost by ráda do své činnosti také zapojila letecké snímky z dronu využitelné pro digitální fotogrammetrii, 3D modelování a vizualizace a 3D tisk.

ewic-logo-03

Energetické – vodárenský inovační klastr z.s.

Hlavní činností žadatele je věda, výzkum, inovace, pomoc a podpora svým členům zejména v oblasti vzdělávání a projektového řízení. V neposlední řadě je tu i společný marketing a zajišťování sdílených či outsourcovaných služeb pro dosažení lepší ekonomiky (členů MSP) a také pro zajištění těsnější a širší spolupráce se školami.

PROFIMAR consulting s.r.o.

PROFIMAR consulting s.r.o.

Předmětem podnikání a hlavními aktivitami společnosti je reklamní činnost, marketing a mediální zastoupení. Veškeré návrhy a realizace marketingových aktivit tvoří firma ve spolupráci s ověřenými a uznávanými odborníky v oblasti grafických návrhů a on-line marketingu. Druhým hlavním záměrem firmy PROFIMAR consulting s.r.o. je činnost účetních poradců, vedení účetnictví a vedení daňové evidence.

13123202_1620103511647267_8183322337021077400_o

Arboristická akademie, ZO ČSOP

Hlavním předmětem podnikání je vzdělávací a osvětová činnost v oboru péče o dřeviny. Společnost poskytuje kvalitní teoretické i praktické vzdělávání pro profesionální pracovníky i pro začínající zájemce o arboristiku. Praktické kurzy jsou koncipované jako příprava pro oborovou certifikaci. Teoretické kurzy pak slouží jako nástroj zvyšování kvalifikace pro projektanty, správce zeleně, orgány ochrany přírody a arboristy – stromolezce.

facebook_600x222_white

 Redbit s.r.o.

Hlavním předmětem podnikání společnosti je podpora online podnikání fyzických osob a malých firem. Za tímto účelem firma vyvinula dvě aplikace: uživatelsky přívětivý fakturační systém Vyfakturuj.cz a jednoduchý systém pro automatizovaný prodej produktů a služeb SimpleShop.cz. V rámci zajištění komplexní podpory připravuje společnost v blízké době spuštění portálu Podnikatelna.cz, jehož účelem bude zvýšení informovanosti podnikatelů.