Konferenční sály a zasedačky

Podnikatelský inkubátor Kolínský zámek – CEROP Kolín nabízí reprezentativní prostory v centru města vhodné pro pořádání konferencí, seminářů, workshopů, přednášek a podobných akcí.

KONFERENČNÍ SÁL

Až 80 míst

wifi

dataprojektor

audio technika

Více informací

HISTORICKÝ SÁL

Až 80 míst

wifi

dataprojektor

audio technika

Více informací

ŠKOLICÍ MÍSTNOST

Až 32 míst

wifi

dataprojektor

16x PC

Více informací

Pořádání firemních akcí

CEROP Kolín se stal vhodným místem pro začínající podnikatele, kteří rozjíždí své podnikání v nových a reprezentativních prostorách za zvýhodněných podmínek. Nejen naši podnikatelé, ale také široká veřejnost může využít prostory v našem podnikatelském inkubátoru. Nabídnout Vám můžeme prostory pro pořádání různých typů přednášek i firemních školení. Budova disponuje dvěma rozhlehlými sály, které jsou vhodné i pro pořádání větších konferencí a kongresů.

Naše organizace Vám společně s pronájmem přednáškových sálů a školicích prostor nabízí i veškerý komfort během celé akce. V ceně pronájmu budete mít vždy zajištěno malé občerstvení (kávu, vodu, čaj), které bude průběžně doplňováno. V případě zájmu není problém  také zajistit i větší občerstvení formou cateringových služeb. Naši osvědčení dodavatelé rádi vyjdou vstříc Vašim přáním a požadavkům.

Vybavené konferenční prostory

WIFI

Konferenční prostory disponují vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

Dataprojektor

Sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, presenterem a počítačem.

Flipchart

Do všech prostor je možné umístiti flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod.)

Recepce

Během celé akce je po celou dobu otevřená recepce kde Vám pomůžeme vyřešit případné technické potíže, zajistit občerstvení, navést účastníky a celkově se postarat  o to, aby akce proběhla v pořádku.

Catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

Oběd/Večeře

Oběd nebo večeři zajistíme pro účastníky akce v osvědčených restauracích, nebo můžete využít některou z mnoha restaurací v centru Kolína. Do 2 minut chůze.

Ubytování

Ubytování pro přednášející a účastníky akce zajistíme v příjemném pensionu nebo 3* hotelu. Oboje do 500 metrů od naší organizace.