Historický sál

Historický sál se nachází v suterénu podnikatelského inkubátoru a je dominantou celé budovy. Historické klenuté stropy dotváří příjemnou atmosféru. Sál je vhodný především k přednáškám, či školení o velkém počtu lidí. Disponuje až 80 místy k sezení. Vhodný je ale také k různým kulturním akcím jako například výstavy, vernisáže či firemní večírky.

až 80 míst

Sál disponuje až 80 místy k sezení při divadelním uspořádání židlí.

wifi

Historický sál disponuje vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

dataprojektor

Sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem a presenterem.

audio technika

V sálu je možné využít mikrofon (1x ruční) a zabudované reproduktory.

parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod.)

catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

flipchart

Do sálu je možné umístiti flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

televize

V sále se nachází 4 televizory pro lepší přenos prezentace všem účastníkům.

Popis a technické vybavení

Historický sál je vybaven prezentační technikou: dataprojektor s dálkovým ovládáním, promítací plátno, mikrofon a reproduktory. V sále není k dispozici počítač. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet…) pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI a VGA. Puštěná prezentace se automaticky promítá na další 4 televize, umístěné v sále tak, aby na ni každý účastník dobře viděl. Sál má k dispozici samostatný vchod s vlastní recepcí, kterou je možné využít například pro registraci účastníků.

Ceník pronájmu

Cena pronájmu Historického sálu je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Volné termíny sálu si můžete ověřit telefonicky na čísle +420 321 400 751 nebo emailem info@cerop.eu. Pro objednání sálu je nezbytné vyplnit závaznou objednávku ke stažení zde a zaslat na email info@cerop.eu

Cena za hodinu v provozní době

512Kč*

Cena za hodinu mimo provozní dobu

590Kč*

*) Uvedené ceny jsou bez DPH

Kontakt

+420 321 400 751

info@cerop.eu