Konferenční sál

Konferenční sál se nachází v přízemí podnikatelského inkubátoru. Sál o velikosti 183 m2 má kapacitu až 80 míst k sezení. Vhodný je především pro jednání s větším počtem lidí, ale také pro různé druhy přednášek, kurzů a seminářů.

až 80 míst

Sál disponuje až 80 místy k sezení při divadelním uspořádání židlí nebo 24 míst v uspořádání U-shape + 20 Herringbone.

wifi

Konferenční sál disponuje vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

dataprojektor

Sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem, presenterem a počítačem.

audio technika

V sálu je možné využít mikrofon (1x ruční, 1x hlavový) a zabudované reproduktory.

parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod.)

catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

flipchart

Do sálu je možné umístiti flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Popis a technické vybavení

Konferenční sál je vybaven kompletní prezentační technikou. Stačí si donést pouze prezentaci na flash disku. V sále je k dispozici počítač pro promítání prezentace (OS Windows, PowerPoint, Abode Acrobat), presentér, data projektor s dálkovým ovládáním, promítací plátno, mikrofony a reproduktory. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet…) pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI nebo VGA.

Ceník pronájmu

Cena pronájmu konferenčního sálu je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Volné termíny sálu si můžete ověřit telefonicky na čísle +420 321 400 751 nebo emailem info@cerop.eu. Pro objednání sálu je nezbytné vyplnit závaznou objednávku ke stažení zde a zaslat na email info@cerop.eu

Cena za hodinu v provozní době

512Kč*

Cena za hodinu mimo provozní dobu

590Kč*

*) Uvedené ceny jsou bez DPH

Kontakt

+420 321 400 751

info@cerop.eu