Školící místnost

Školicí místnost se nachází ve druhém patře podnikatelského inkubátoru a její velkou předností je právě její vybavenost. Disponuje až 32 místy k sezení a 16 počítači. Proto je školicí místnost vhodná především pro školení, semináře či kurzy, ke kterým jsou počítače nezbytnou součástí.

až 32 míst

Místnost disponuje až 32 místy k sezení a 16 počítači.

wifi

Školící místnost disponuje vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

dataprojektor

Místnost je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem a presenterem.

parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod.)

catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu zajistíme po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

flipchart

Do místnosti je možné umístiti flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

16x počítač

K dispozici je 16 počítačů s OS Windows. Ideální pro pořádání školení na PC.

audio technika

V sálu je možné využít zabudované reproduktory.

Popis a technické vybavení

Školicí místnost je vybavena prezentační technikou. Stačí si donést pouze prezentaci na flash disku. V místnosti je k dispozici dataprojektor s dálkovým ovládáním a promítací plátno. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet…) pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI a VGA. Všechny počítače mají nainstalovaný OS Windows. K jednomu počítači si mohou sednou až dva účastníci.

Ceník pronájmu

Cena pronájmu školící místnosti je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Volné termíny sálu si můžete ověřit telefonicky na čísle +420 321 400 751 nebo emailem info@cerop.eu. Pro objednání sálu je nezbytné vyplnit závaznou objednávku ke stažení zde a zaslat na email info@cerop.eu

Cena za hodinu v provozní době

537Kč*

Cena za hodinu mimo provozní dobu

636Kč*

*) Uvedené ceny jsou bez DPH

Kontakt

+420 321 400 751

info@cerop.eu