Historický sál

Historický sál se nachází v suterénu podnikatelského inkubátoru a je dominantou celé budovy. Historické klenuté stropy dotváří příjemnou atmosféru. Sál je vhodný především k přednáškám, či školení o velkém počtu lidí. Disponuje až 80 místy k sezení. Vhodný je ale také k různým kulturním akcím jako například výstavy, vernisáže či firemní večírky.

Technické vybavení historického sálu

Historický sál je vybaven prezentační technikou: dataprojektor s dálkovým ovládáním, promítací plátno, mikrofon a reproduktory. V sále není k dispozici počítač. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet, aj.), pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI a VGA. Puštěná prezentace se automaticky promítá na další 4 televize, umístěné v sále tak, aby na ni každý účastník dobře viděl. Sál má k dispozici samostatný vchod s vlastní recepcí, kterou je možné využít například pro registraci účastníků.

Až 80 míst

Sál disponuje až 80 místy k sezení při divadelním uspořádání židlí.

Wifi

Konferenční prostory disponují vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

Dataprojektor

Sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, prezentérem a počítačem.

Parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod).

AUDIOTECHNIKA

V sálu je možné využít mikrofon (1x ruční, 1x hlavový) a zabudované reproduktory.

Catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

Televize

V sále se nachází 4 televizory pro lepší přenos prezentace všem účastníkům.

Flipchart

Do všech prostor je možné umístit flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Ceník pronájmu konferenčního sálu

Cena pronájmu konferenčního sálu je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Cena za hodinu v provozní době

614 Kč

Cena za hodinu mimo provozní dobu

708 Kč