CEROP - budova

Firemní akce Ceropu

CEROP Kolín se stal vhodným místem pro začínající podnikatele, kteří rozjíždí své podnikání v nových a reprezentativních prostorách za zvýhodněných podmínek. Nejen naši podnikatelé, ale také široká veřejnost může využít prostory v našem podnikatelském inkubátoru. Nabídnout Vám můžeme prostory pro pořádání různých typů přednášek i firemních školení. Budova disponuje dvěma rozhlehlými sály, které jsou vhodné i pro pořádání větších konferencí a kongresů.

Vybavené konferenční prostory

Wifi

Konferenční prostory disponují vysokorychlostní wifi s plným pokrytím prostoru a rychlostí až 100 MB.

Flipchart

Do všech prostor je možné umístit flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Dataprojektor

Sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, presenterem a počítačem.

Parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod).

Oběd/Večeře

Oběd nebo večeři zajistíme pro účastníky akce v osvědčených restauracích, nebo můžete využít některou z mnoha restaurací v centru Kolína. Do 2 minut chůze.

Recepce

Během celé akce je po celou dobu otevřená recepce, kde vám pomůžeme vyřešit případné technické potíže, zajistit občerstvení, navést účastníky a celkově se postarat o to, aby akce proběhla v pořádku.

Catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

Ubytování

Ubytování pro přednášející a účastníky akce zajistíme v příjemném pensionu nebo 3* hotelu. Oboje do 500 metrů od naší organizace.