Konferenční sál

Konferenční sál se nachází v přízemí podnikatelského inkubátoru. Sál o velikosti 183 m2 má kapacitu až 80 míst k sezení. Vhodný je především pro jednání s větším počtem lidí, ale také pro různé druhy přednášek, kurzů a seminářů.

Technické vybavení konferenčního sálu

Konferenční sál je vybaven kompletní prezentační technikou. Stačí si donést pouze prezentaci na flash disku. V sále je k dispozici počítač pro promítání prezentace (OS Windows, PowerPoint, Adobe Acrobat), prezentér, data projektor s dálkovým ovládáním, promítací plátno, mikrofony a reproduktory. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet, aj.), pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI nebo VGA.

Až 80 míst

Sál disponuje až 80 místy k sezení při divadelním uspořádání židlí nebo 24 míst v uspořádání U-shape + 20 Herringbone.

Wifi

Konferenční prostory disponují vysokorychlostní wifi s plným pokrytím prostoru a rychlostí až 100 MB.

Dataprojektor

Sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, prezentérem a počítačem.

Parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod).

AUDIOTECHNIKA

V sálu je možné využít mikrofon (1x ruční, 1x hlavový) a zabudované reproduktory.

Catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

Recepce

Během celé akce je po celou dobu otevřená recepce, kde vám pomůžeme vyřešit případné technické potíže, zajistit občerstvení, navést účastníky a celkově se postarat o to, aby akce proběhla v pořádku.

Flipchart

Do všech prostor je možné umístit flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Ceník pronájmu konferenčního sálu

Cena pronájmu Historického sálu je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Cena za hodinu v provozní době

614 Kč

Cena za hodinu mimo provozní dobu

708 Kč