Školící miístnost

Školicí místnost se nachází ve druhém patře podnikatelského inkubátoru a její velkou předností je právě její vybavenost. Disponuje až 32 místy k sezení a 16 počítači. Proto je školicí místnost vhodná především pro školení, semináře či kurzy, ke kterým jsou počítače nezbytnou součástí.

Technické vybavení školící místnosti

Školicí místnost je vybavena prezentační technikou. Stačí si donést pouze prezentaci na flash disku. V místnosti je k dispozici dataprojektor s dálkovým ovládáním a promítací plátno. Je možné si přinést vlastní zařízení, ze kterého budete prezentovat (notebook, tablet…) pro které je připraveno připojení k dataprojektoru pomocí konektoru HDMI a VGA. Všechny počítače mají nainstalovaný OS Windows. K jednomu počítači si mohou sednou až dva účastníci.

Až 32 míst

Místnost disponuje až 32 místy k sezení a 16 počítači..

Wifi

Konferenční prostory disponují vysokorychlostní wifi s plným pokrytí prostoru a rychlostí až 100 MB.

Dataprojektor

Sály jsou vybaveny dataprojektorem, promítacím plátnem, presenterem a počítačem.

Parkování

V areálu podnikatelského inkubátoru je možné zaparkovat na přilehlém veřejném parkovišti. Parkoviště je placené (12Kč/hod.)

AUDIOTECHNIKA

V sálu je možné využít mikrofon (1x ruční, 1x hlavový) a zabudované reproduktory.

Catering

V ceně pronájmu je zajištěno malé občerstvení (káva, voda, čaj). V případě zájmu lze zajistit po předchozí domluvě také občerstvení formou cateringových služeb.

16x počítač

K dispozici je 16 počítačů s OS Windows. Ideální pro pořádání školení na PC.

Flipchart

Do všech prostor je možné umístiti flipchart a fixy za poplatek 102,- Kč bez DPH.

Ceník pronájmu konferenčního sálu

Cena pronájmu školící místnosti je včetně využití veškeré techniky, která je v sále k dispozici. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Cena za hodinu v provozní době

537 Kč

Cena za hodinu mimo provozní dobu

636 Kč